Na káve so psychologičkou

Počas svojej dovolenky v roku 2016 som sedela v kuchyni a popíjala svoju rannú kávu. Užívala som si prítomnú chvíľu, vôňu svojho horúceho nápoja, teplo slnečných lúčov, ktoré presvitali cez okno, a výhľad na ľudí, ktorí žili svoje životy.

V tom prišla myšlienka, že by som sa rada stretávala s vami v podobnej atmosfére. Mohli by sme sa rozprávať o vývine detí, o tom, čo potrebujú, aby boli šťastné a spokojné. Mohli by sme otvoriť témy rodičovstva a výchovy.

Rada by som vás podporila v tom, aby ste sa cítili vždy ako schopný a dosť dobrý rodič. Už v tom čase som si totiž uvedomovala ten obrovský tlak, ktorý na vás vyvíja naša spoločnosť tým, že prináša stále nové trendy vo výchove a starostlivosti o deti.

V kníhkupectve nájdete obrovské množstvo kníh o tom, čo by ste ako rodičia mali robiť a čo by ste nemali. A to som ešte nehovorila o sociálnych médiách, e-bookoch a rôznych kurzoch pre rodičov. A prišla som ešte aj ja.

Na káve so psychologičkou sa so mnou môžete stretávať v Baby Balance v Bratislave a v eL-Academy v Pezinku. Máme za sebou prvé stretnutie v Trnave, kde sa nám podarilo vytvoriť veľmi uvoľnenú a priateľskú atmosféru a spolu sme vychutnali čerstvé raňajky v krásnom prostredí Amfík café.

Verím, že vám prinášam témy, ktoré vás momentálne najviac zaujímajú, a to sú: Ako vytvoriť hlboký vzťah s deťmi? Ako prežiť obdobie vzdoru? Ako zvládnuť silné emócie detí?

Bližšie informácie nájdete na www.odetoch.sk a na www.facebook.com/odetoch.

Ja sa už teraz pripravujem na nové stretnutia nielen svojimi vedomosťami a skúsenosťami, ale aj dobrou náladou, energiou a humorom. Uvidíme sa aj v tomto roku:

V Bratislave: v Baby Balance

V Trnave: v Tri Šišky

V Trnave: v Amfík café

V Rovinke: v Rodinné centrum Daisy

V Pezinku: v eL-Academy

V Hlohovci: v Medúza Caffe

Článok Silvii Érsekovej autorky O deťoch.

Na káve so psychologičkou. Stretnutia sú plne obsadené.

Na káve so psychologičkou. Stretnutia sú plne obsadené.